Na plovárně - námořníci / Nikdy nekončící léto

Taneční vystoupení Na plovárně a námořníci je připomínkou léta a aktivit u vody. Nápadité choreografie s inovativním kostýmovým zpracováním. Tanec v retro plavkách a pin up style. Krásné porfesionální tanečnice rozproudí Váš večírek. Vkusně zpracované vystoupení v námočnickém, letním duchu.

Na plovárně

Taneční program Na plovárně  představí vkusný retro program tančený ve stylových vintage plaveckých úborech, ve kterých vyniknou dlouhé nohy našich krásných tanečnic. Taneční program lze přizpůsobit potřebám klienta - lze zapojit prezentaci produktů / Product presentation. Tančí jedna až 12 tanečnic. Tedy možnsti výpravy jsou neomezené.

 

Námořníci

Námořnické téma v krásných námořnických kostýmech. Taneční show v retro swing stylu. Námočníci jsou skvělým zpestřením tématických akcí, ale i jakýchkoliv firemních večírků, eventů, indooi i outdoor akcí.

Další námořnický a retro tématický program - animace, dekorace, kostýmy, hudba najdete ZDE

Doporučujeme vystoupení kaskadérů, pirátů, originální tímatickou hudbu i pirátskou hudbu, animační programy se zapojením hostů jako je tématická kaligrafie nebo skládání origami s vodními tématy.

1/2

SLEDUJTE NÁS

  • YouTube - Kenning Productions
  • Instagram - Kenning Productions
  • Facebook Kenning Productions

+420 / 605 380 308

+1-415-712-9261

COPYRIGHT © 2016 by Kenning Productions

RYCHLÝ DOTAZ