top of page
Tématické večírky a eventy. Event planning. Párty na míru

Tematické doprovodné programy pro firemní eventy a večírky

Firemní večírky s tématem. Kenning Productions realizuje celoročně desítky tematických večírků po celé ČR. Díky našemu nezvyklému fundusu Vám můžeme nabídnout množství bezkonkurenčních témat nebo Vám postavíme na míru program dle Vašich představ. Ať je to třeba pořad "Možná příjde i kouzelník" nebo "klobouková párty" a nebo třeba "Steampunk show".

Díky rozsáhlému zázemí a mnohaletým zkušenostem jsme již realizovali stovky tematických večírků nebo pro ně zajišťovali tématické programy. A to ať bylo zadání sebe více roznamité nebo i bizardní.

Naší specializací jsou asijsky laděná temata. Jako jediní v ČR a střední Evropě napřímo zajišťujeme originální japonské a čínské programy ve vlastní produkci. Díky profesnímu zaměření paní Kenning nabízíme mnoho programových rarit včetně originálních havajských a tahitských programů, programy z Indonesie, Thajska, Korei a dalších.

Níže můžete vybírat z již tematicky vyladěných programů od A do Z.
Pokud jste nenašli téma, které hledáte, napište nám a my Vám pomůžeme se sestavením programu dle Vašich potřeb a představ. Třeba vymyslíme módní přehlídku z produktů Vaší společnosti nebo opepříme vhodným programem Vaši roadshow.

Party planner - Event planning company - Corporate and private parties
bottom of page