Co děláme / Jsme více než jen eventová agentura. Jsme kreativní tým s fantazií, zkušenostmi a zázemím, který vytvoří a zrealizuje nezapomenutelný event. Ať už firemní večírek, teambuilding, městské slavnosti, umělecké programy nebo narozeninový veřírek.

Věříme v realizaci unikátních momentů, které budou inspirovat. Nasloucháme Vám a poté vytvoříme event dle Vašich představ a přání. Přetváříme realitu pomocí světel, hudby, dekorací a umělců.

Realizujeme akce od roku 2008 nejprve jako agentura Trn v oku a od roku 2015 již jako Kenning Productions.

Kdo jsme / Kenning Productions je tým profesionálů s bohatými zkušenostmi z mnoha oborů z oblasti produkce akci, umělecké produkce a event planningu.  Kenning Productions je produkční tým s nábojem. Naše programy a produkty jsou vlastní tvorbou, kdy dáváme nápadům křídla a umíme je i realizovat.

Základ týmu Kenning Productions tvoří 

Ajna Kenning, CEO a zakladatelka společnosti. Duší umělec a tanečník, kreativní mysl společnosti s citem pro detail a talentem pro administrativu.
Zakladatelka a spoluzakladatelka uměleckých projektů jako jsou 
Trn v okuFantastic DC, Ajna, Polynesie CZ, Japanese dance SF, Playgirls a ArtDance.
Kancelář PRAHA / SAN FRANCISCO


Mgr. Eva Halanová, Produkční a kontaktní osoba pražské kanceláře společnosti Kenning Productions. Podílela se na organizaci eventů honorárního konzulátu ČR v Limě a kulturních akcí jazykové školy Senso unico, již je spoluzakladatelkou. Lektorka jazyků, korektorka a překladatelka.
Kancelář PRAHA / BARCELONA

Kenning Productions výhradně zastupuje umělce jako jsou tanečníci EV Dance Company, Japanese dance SF, ArtDance, Ajna, a Trn v oku. Také se aktivně účastníme na tvorbě programů, kostýmové výpravy a choreografií pro tyto subjekty.