top of page
Event planning. Naplánujeme a zrealizujeme vaší akci

Eventové služby pro každého.

Aby byl Váš večírek nezapomenutelný

Organizace eventů je naší vášní
Ať už chcete organizovat soukromou párty nebo korporátní akci jsme tu pro Vás. Máme zkušenosti z organizace eventů různých velikostí - od komorních akcí po více denní eventy a festivaly. Akce se zaměřením na soukromého i firemního klienta, akce s rozdílným charakterem a tématy.
Provedeme Vás celým procesem organizace Vašeho eventu. Od příprav a realizace, po postprodukci akcí. 

Rádi se postaráme o kompletní produkční a technické zajištění nebo Vám dodáme pouze vybrané služby. 

 

Co Vám můžeme nabídnout?

Zajistíme výběr zajímavých lokací, doprovodné programy, moderátory, catering, AV techniku, technický a produkční tým, hostesky i návrhy a realizace výzdoby a dekorací. 

 

Jaké akce umíme?

Firemní prezentace a family day, společenské večírky, plesy a gala, narozeninové párty, dětské dny a vzdělávací akce, konference, divadelní představení, módní přehlídky, koncerty, festivaly a teambuildingové akce. Přicházíme vždy s kreativními koncepty, vybíráme netradiční lokace a ty nejvhodnější a nejtalentovanější partnery.
 

Jsme tu pro Váš úspěch.

Zajistíme realizaci přesně dle termínů, rozpočtu a bez starosti o kvalitní výsledek. Od malé subdodávky až po kompletní zajištění všech částí eventu. Díky velkému zázemí produktů a široké síti spolupracovníků vybíráme to nejlepší pro Vás.

bottom of page