top of page
Korejský tanec, Kpop, korea, korejské tance

Korejské tance - Tradiční tanec Buchaechum i K-pop

Korejské tance v originálních kostýmech a propracovaných choreografiích s originálními korejksými doplňky tančí profesionální tanečnice. 
Krásné dívky rozproudí svým tancem Vaší akci. Korejská tanec je ideální program pro tématické akce a večírky, asijsky a korejsky laděné programy nebo i luxusní kulturní akce a události, gala večery.

Korejský taneční program nabízíme v několika variantách.
- Tradiční korejský tanec Buchaechum (čti pučečum) v krásných korejských hanbocích. Buchaechum je jeden ze základních tanečních choreografií tančený na všech oslavách a kulturních událostech. Buchaechum vypráví o krásách přírody, flóře a fauně. V choreografii můžete pak vidět různé obrazce skládané z vějířů, které představují květiny, motýly a ptactvo.
- K-pop, moderní dynamick korejský tanec na současnou korejskou taneční hudbu, kteou určitě znáte. Gangman style od PSY nebo skladby slavné dívčí Kpop skupiny Girls Generation 소녀시대 * 少女時代


Korejské tance doporučujeme kombinovat s vystoupením draka, který je symbolem síly a prosterity v celé Asii.
 

Další korejský tématický program - animace, dekorace, tématicky oděné hostesky a kostýmy, hudba najdete ZDE
 

Doporučujeme vystoupení korejskách bojových umění, korejské animační programy se zapojením hostů jako je kaligrafie nebo malování na paraplata a další.
 

bottom of page