Kankán | Westernové tance divokého Západu, země kovbojů a přestřelek

Francouzský kankán nebo  kovbojská akce ve stylu Limonádový Joe. Tak přesně pro takovou akci Vám zatančíme laškovný a divoký kankán.
A vedle kankánu pak zpestří westernovou akci i naše krásné kovbojky v kovbojských tancích, čtverylkach nebo line dance. Profesionální a krásné tanečnice, jejichž vysoko vykopávané nožky ozvláštní jakoukoliv akci, ať už tématický laděnž večírek nebo firemní ples, gala. Ale i jako půlnoční vrchol večera nebo narozeninové překvapení. Tým Kenning Productions event planning Vám zaručí nezapomenutelný zážitek z vašeho eventu.

Taneční představení
- Francouzský kankán
- Westernové tance - čtverylky a line dance

Kankánový program doporučujeme kombinovat s našimi kabaretními tanečními show - Kabaret / Šantán, ale také s dalšími tématickými programy jako jsou kovbojské - kaskadérské akce, bitky a přestřelky, country a westernová hudba, pistolové exhibice a exhibice s bičem, indiánskou vesnici a mnoho dalších. Westernově laděné programy naleznete ZDE

Dále můžeme nabídnout animační programy a interakce s hosty - taneční workshop - výuku tanečních kroků pro hosty. Video

Pro jakékoliv další informace, dotazy ohledně kankánu nebo westernových programů se na nás neváhejte obrátit. KONTAKT a kontaktní formulář naleznete ZDE.

1/2

SLEDUJTE NÁS

  • YouTube - Kenning Productions
  • Instagram - Kenning Productions
  • Facebook Kenning Productions

+420 / 605 380 308

+1-415-712-9261

COPYRIGHT © 2016 by Kenning Productions

RYCHLÝ DOTAZ