top of page

Firemní eventy, korporátní večírky, gala

Jsme Vaším kreativním partnerem od roku 2008

Plánujete zorganizovat firemní večírek nebo větší akci? Nechcete se trápit zdlouhavým heldáním nebo nevíte, jak a co udělat? Nebo jenom hledáte něco speciálního, co by opepřilo Vaší firemní akci? Obraťte se na Kenning Productions, rádi Vám s přípravou Vašeho firemního eventu pomůžeme nebo jej celý zorganizujeme na klíč.

Naší specializací jsou především korporáti, firemní klientela, která chce pro své zaměstnance zajistit nezapomenutelné programy a zážitky. Realizujeme firemní večírky, plesy, teambuildingy, sportovní dny, ale take opening párty a launch nových produktůkonference.

Naší doménou je vytvoření nápadu, tématu a realizace této idei od vyhledání lokace po programovou a technickou realizaci. 

Specializujeme se jako jediní na trhu na akce s asijkou tématikou, retro eventy a evropskou historii. Rozumíme své práci. Chápeme potřeby klienta a jsme schopni komunikovat na mnoha úrovních.

Veškeré nápady jsou naše vlastní včetne umělců a výpravy. To nás odlišuje od konkurence, protože nezprostředkováváme, ale tvoříme!

Reference: Realizovali jsme akce pro tyro firmy - Raiffesen bank / Danone a.s./ Jablotron s.r.o. / Modrá pyramida a.s. / Česká spořitelna a.s a mnoho dalších podrobněji ZDE

Již více jak 10 let připravujeme v České republice pro firemní klientelu akce, které zaujmou a jsou jedinečné.
Naší specializací jsou tématické programy. Díky vlastnímu fundusu a širokému uměleckému zázemí vytváříme akce na míru každému klientu. 

  • Firemní večírky

  • Firemní reprezentační plesy

  • Oceňování zaměstnanců

  • Oslavy výročí společnosti

  • Slavnostní otevření nových prostor

  • Slavnostní uvedení produktů


Tématické akce na klíč na různá témata:
Stále nové nápady, díky kterým budou vaše akce neotřelé a originální.
Co třeba *
Japonský večírek, *Čínský cirkus, *Benátský karneval, *Galdiátorské hry, *Great Gatsby párty.
Zažít exotické krajiny Tahiti, Hawaii a Seychely.  Odprezentovat Vaše firemní produkty v rámci módní přehlídky.

Zajišťujeme techniku - 3D animace, videomapping, projekce do vody či mlhy, laserové show, speciální ohňostroje, na míru sestavené taneční a hudební performace a mnoho dalšího, čím můžete zpestřit váš firemní event.

Party planner - Event planning company - Corporate and private parties
bottom of page