Tématické módní přehlídky

Kenning productions nabízí autentické a ojedinělé tématické módní přehlídky. Jak dobové kostýmy, tak i modely z exotických krajin nebo tropické Polynésie.

Módní přehlídky, které realizujeme nejsou jen nudným defilé oblečení, ale jedná se o nápaditý a bohatý program, který v každém diváku zanechá nevšední zážitek. 

Módní přehlídky jsou kombinací ukázky nádherných kostýmů, divadelních scének a tance. S našími módními přehlídkami se nudit určitě nebudete. Na vaše přání jsem schopni na míru sestavit a realizovat módní přehlídky dle Vašeho zadání a představ.

Technika: V rámci celkové organizace zajistíme profesionální mola, ozvučení nebo osvětlení nebo projekce. Lze vytvořit i módní přehlídky v doprovodu živé hudby.

Pro více informací, nezávazné nabídky a objednávky nás kontaktujte ZDE.

1/3

Chcete vědět více?
Tak tady je abecední výčet realizovaných módních přehlídek, které máme v repertoáru a našem fundusu:

ALOHA - Ukázky polynéského odívání y ostrovů Hawaii, Tahiti, Cookovy ostrovy a Rapa Nui. - VIDEO
ASIANA - Ukázky autentických oděvů Asie - Indie, Čína, Japonsko, Korea, Thajsko, Indonésie, Tibet a další. - VIDEO /  VIDEO
INDONÉSIE  - Ukázky odívání y exotických ostrovů Indonésie - Jáva, Sumatra, Bali, Sulavesi apod.

JAPONSKÁ KIMONA - Ukázky autentického japonskéo odívání, kimon. Pánské i dámské modely.

PRVNÍ REPUBLIKA - Několik přehlídek různého rozsahu. Krátké i delší programy. Ukázky odpolední nebo večerní módy, móda od 1900 po 1940. Ukázky dobových plavek nebo spacích úborů. - VIDEO - FOTOVIDEO / VIDEO

NA PLOVÁRNĚ - Jak se koupalo od pravěku po současnost. - VIDEO

ASCOT ROAYAL - WEB

WOODSTOCK - WEB

RETROMÁNIE - Módní přehlídky y druhé poloviny 20.století, Socialistická móda - VIDEO / WEB

Specialitou jsou i taneční módní přehlídky
Průřez dobovými tanci První republika / nekomentované, tanečně módní přehlídka zaměřená na jednotlivé dobové (První republika) taneční styly - charleston, swing, stará Praha.

Taneční módní přehlídka První republika a co bylo paknekomentované, tanečně módní přehlídka významných tanečních stylů od dob První republiky - charleston, swing, pin up, Sinatra, Rebelové.