top of page

REFERENČNÍ DOPISY A E -MAILY

Spokojenost našich klientů je nám nade vše.

Dobrý den, paní Kenning,

ples se myslím povedl a taneční vystoupení bylo perfektní. Svěží, plné úsměvů, přesně takové, jaké jsem si představovala k tématu plesu.

Moc děkuji za skvělou spolupráci a vůbec, že jste mi takto na rychlo vyšli vstříc. Doufám, že se tanečníci u nás cítili dobře. Je to moc sympatická a příjemná mladá parta.

Zdravím z Ostrova a přeji krásné dny!

Zuzana Janecká, produkce Domu kultury Ostrov

Dne 27. října jsme v Chotěboři v rámci celorepublikových oslav 100. výročí vzniku samostatné republiky pořádali prvorepublikový ples. V rámci programu se konala módní přehlídka ve stylu dvacátých a třicátých let pod taktovkou KENNING PRODUCTIONS.

Modely byly velmi vkusně zvolené a dle zadaných požadavků. Krásně dokreslily atmosféru, kterou jsme se snažili docílit připraveným programem. Modelky byly krásné a všechny oděvy předvedly se šarmem, grácií a vtipem. U publika proto sklidily zasloužený potlesk. 

Rádi bychom proto poděkovali za přípravu, realizaci a celkovou ideu módní přehlídky, která ideálně doplnila a dokreslila atmosféru plesů první republiky, tak jak jsme si ji představovali. 
Josef Hospodka
CEKUS Chotěboř

Dobrý den,

Rádi bychom Vám poděkovali za pomoc se zajištěním doprovodného programu pro naši akci Panama II. Velký dík patří všem účinkujícím i obsluze fotokoutku, ale největší dík patří organizátorkám, které se staraly jak o rychlou přípravu, tak hladký průběh celé akce.

Ještě jednou moc děkujeme za spolupráci s Vámi a pokud budeme opět organizovat nějakou podobnou akci, rádi se na Vás opět obrátíme.

S pozdravem

Adéla Poláková, Hitachi Vantara, 
Kateřina Stodolová, DNS a.s.

Krásný den všem,

ráda bych Vám moc poděkovala za celý produkční tým ag. Dream PRO za spolupráci v rámci konání Vánočního firemního večírku společnosti Armex Group, který se konal 1.12.2017 v Hotelu Lions v Nesuchyni. Všichni kdo jste se podíleli na přípravách a organizaci samotné jste byli profesionální, přátelští a za sebe mohu jen říct, že se s Vámi budu těšit příště. Díky ještě jednou všem!

Klára 

S pozdravem KLÁRA LÉONARD, Dream PRO, s.r.o.

Dobrý den, Ajno,

chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat za spolupráci, bylo to náročné, ale klient snad spokojený. Budu ráda, když se mé poděkování dostane i mezi všechny umělce, kteří pro nás vystupovali. Pokud budeme v budoucnu pořádat podobné akce, budu na Vás myslet.

Děkuji a přeji pěkný den, S pozdravem Martina Šimonová, Data server

Dobrý den,

ráda bych všem poděkovala za pomoc s vytvořením krásné atmosféry během sobotního Japonského dne.

Přeji krásný den, Kateřina Poláková, Botanický ústav AV ČR, v. v. i. | Institute of Botany of the CAS

Dobrý den,

Těšíme se na další spolupráci a děkujeme za krásný estetický zážitek, který dotvořil  tahitskou atmosféru.

Srdečně Vás zdraví

Míša Korintová, Produkce festivalu, AVANT Promotion, s.r.o., www.tourfilm.cz

bottom of page