top of page
Pantomima clowning nový cirkus

Pantomima | Groteska | Klauniáda

Oživte svojí akci neobvyklým programem. Klauniáda nebo pantomimické přestavení a interakce jsou skvělým programem, který lze připravit na míru tématu Vašeho eventu.  Naši umělci a představení lze realizovat v různém prostředí nejen na podiích a v manéži. Umíme i improvizovat mezi diváky, klienty a kolegy či přáteli. Zapojit celé obecenstvo a připravit zábavu, která opravdu pobaví.

PANTOMIMA
Jedno z nejtěžších divadelních umění je právě pantomima. Naši mimové jsou profesionální herci a umělci a mnoho z nich účinkuje i v předních českých divadlech. Pantomima můře pobavit obecenstvo jak při narozeninovách oslavách, ale i při product launch, opening párty nebo family day a podobně. Vedle pantomimi nabízíme také programy stínohry

CLOWNING / KLAUNIÁDA

Nebojte se klaunů. Náš program spojuje nový cirkus a nové pohledy na klauniádu. V programech zařazujeme i akrobacii a žonglérská umění, loutkohru. Pro hosty a diváky tak vytvoříme neopakovatelné zářitky.

GROTESKA
Spojení reality a fantazie. Sloučení motivů rostlin, zvířat i lidí na principu slučování neslučitelného a vyvolávající fantaskní iluzi.

Několik nápadů a realizací kam zařadit mimy, klauniádu nebo grotesku:
- Product launch / Upoutávání pozornosti na nový produkt, rozdávání letáků a brožur
- Kreativní vizuál podporující Váš marketing
- Témata dle Vašeho zadání
- Zábava pro děti i dospělé - Family day, Road shows, městské slavnosti, firemní eventy, korporátní akce

bottom of page