top of page
Palasino 26_03_2022_1580.jpg

Burlesque / Burleskní show

Neopakovatelná show burleskních umělkyň, které okoření eventy a akce jak soukomé tak firemní.
Sexy burleska je umělecká forma kombinující tanec, stiptease, výpravné kostýmy, komedii a satiru v jeden nezapomenutelný zážitek.

Pro Vaše akce nabízíme výběr z mnoha vystoupení s různými tématy. Od klasické burlesky 40. a 50. let po moderní zpracování, ale i tématické variace nebo program na míru, kdy burleskní umělkyně může zapracovat například firemní logo nebo produkt do svého představení.

Pro více informací nás kontaktujte a my Vám poradíme jak nejlépe vybrat z nabízených programů. 
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

Co je to burleska? Pravá burleska à la 30. léta minulého století byla a je decentní striptease s dávkou nadsázky, humoru, elegance a nefalšované atmosféry luxusních retro kabaretů.
 

Představíme Vám božská představení s elegancí,  bohaté a stylové kostýmy vyšperkované do posledního detailu.  Také nemohou chybět extrémně stahovací korzety, bohaté péřové vějíře z per pštrosích křídel, boa a mnoho dalšího!

Proměňte Vaši akci v nezapomenutelnou díky této originální show!

Chcete vědět více? Rádi navrhneme a poradíme nejlepší fit pro vaši akci jak temarticky, tak rozpočtově. Určitě si nenechte ujít takové speciality ojedinělé na českém umělecké sféře - Burleska v obří sklenici /  BOYLESQUE - Pánská burleska / Circustastic Hoopoholic s hula hoop nebo ohněm /

bottom of page