top of page
Catering Degustace sake alkohol exoticke ovoce

Catering, degustace, zážitky chutí

Zajišťujeme různorodé degustace, ochutnávky a catering exotických pochutin. Připravíme Vám jídlo nebo školu vaření na různá témata nebo jen pro zpestření Vaší akce a osvěžení chuťových buněk.

Degustace vín se someliérem, whisky a rumů s profesionálním barmanem, degustace doutníků, ochutnávka japonského a čínského čaje včetně čajového obřadu. Ochutnávka japonského saké, odpočinek s vodními dýmkami nebo arabskou kávou doplněné o degustace čokolády. Škola vaření indických jídel, příprava sushi nebo třeba exotického hmyzu. Zážitkový ledový catering - sochy z ledu.

Kuchařské exhibice a exotické kuchyně
Představíme Vám kuchyně z celého světa, ale hlavně exotické gastro zážitky. Indonéská, thajská, japonská, čínská, indická nebo africká jídla a kuchyně. Školy vaření nebo ukázky lokálních jídel a pochutin.

Čajovny - jako catering nebo exhibice
Arabská čajovna / Čínský čajový obřad / Japonský čajový obřad / Korejský 
čajový obřad / Vodní dýmky

Degustace - ochutnávky nebo jako catering
čínské likéry / čokoláda a pralinky / doutníky / káva / japonské saké a cukrovinky / rumy / whisky / tématické koktejly ... a více

Zážitková degustace

exotické ovoce / hmyz a hmyzí pochutiny / kokos, kokosové koktejly, kokosová show / exotické koření a mixologie koření ... a více

Ledové dekorace a exhibice
Velmi oblíbenou show jsou ukázky tesání soch z ledu, ledový catering a dekorace z ledu. Také zamražování firemních produktů nebo log.
Ukázka programu Live tesání ledové sochy -  VIDEO / Live Ice show VIDEO

Pro více info nás nevýhejte kontaktovat. Rádi připravíme degustace nebo catering pro Váš večírek, soukromou oslavu nebo firemní event.

Také můžeme doporučit vhodné lokace k tématickým akcím, aby sedělo přesně Vašim požadavkům. Poptávky a objednávky degustací a cateringu ZDE.

bottom of page