Events solutions. Eventové služby pro korporáty

Plánujete zorganizovat firemní večírek nebo větší akci? Nechcete se trápit zdlouhavým heldáním nebo nevíte, jak a co udělat? Nebo jenom hledáte něco speciálního, co by opepřilo Vaší firemní akci? Obraťte se na Kenning Productions, rádi Vám s přípravou Vašeho firemního eventu pomůžeme nebo jej celý zorganizujeme na klíč.

 

Naší specializací jsou především korporáti, firemní klientela, která chce pro své zaměstnance zajistit nezapomenutelné programy a zážitky. Realizujeme firemné večírky, plesy, teambuildingy, sportovní dny nebo konference.
Naší doménou je vytvoření nápadu, tématu a realizace této idei od vyhledání lokace po programovou a technickou realizaci. 

Specializujeme se jako jediní na trhu na akce s asijkou tématikou, retro eventy a evropskou historii. Rozumíme své práci. Chápeme potřeby klienta a jsme schopni komunikovat na mnoha úrovních.

Reference: Realizovali jsme akce pro tyro firmy - Raiffesen bank / Danone a.s./ Jablotron s.r.o. / Modrá pyramida a.s. / Česká spořitelna a.s a mnoho dalších podrobněji ZDE

Firemní event
Korporátní akce, eventy, plesy a gala. Firemní večírky, oslavy, branding. Product launch, roadshow, golfový turnaj
Family day / Dětské dny
Family day, Dětské dny, den dětí. Hry, akce
Team building
Festivaly
Městské slavnosti
Městské slavnosti, oslavy obcí a měst, městské festivaly, dětské dny. Akce města
Kluby
Soukromé akce
Plesy, večírky, párty. Zahradní slavnosti. Svatby, narozeniny, rozlučka se svobodou
Tématické akce
Show More